Rocznik2004

PEWNE ZWYCIĘSTWO 6:1 ROCZ.2004 W MALBORKU

Pierwszy mecz rundy wiosennej rozegraliśmy w Malborku. Jak zawsze groźny zespół Pomezanii od początku próbował zagrozić naszej bramce, lecz szybko przejęliśmy inicjatywę i raz po raz atakowaliśmy bramkę gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Marcel Gogola, który świetnie zachował się w polu karnym, ograł przeciwników i strzałem z bliska zdobył gola. Druga bramka była autorstwa Nikodema Cyrzona, który popisał się bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego. W drugiej połowie nadal byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem czego efektem była kolejna bramka Nikodema i Morgana Gradziela. Z dobrej strony zaprezentował się Konrad Mrozek, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramki po składnych akcjach całego zespołu. W ostatniej minucie gospodarze strzelili honorową bramkę po rzucie wolnym. Cały zespół rozegrał bardzo dobre zawody, byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem od Pomezanii a przy lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze wyższy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.