Powołanie do kadry Pomorskiego ZPN

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na konsultację szkoleniowa, która odbędzie się 9 listopada 2016 w Gdyni (ul. Nauczycielska). Podczas konsultacji zawodnicy rozegrają mecz towarzyski z Arką Gdynia 2005.

Sławiński     Oliwier     MKS Gryf Tczew

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2002:

fotaPODSUMOWANIE ROZGRYWEK MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2002:

Dnia 29.10.2016 zespół rocznika 2002 zakończył zmagania ligowe rundy jesiennej w grupie Malbork C1 Trampkarz.

W ramach tych rozgrywek nasz zespół rozegrał 8 spotkań ligowych. Wyniki w tej rundzie przedstawiają się następująco:

MKS GRYF T.   5 – 2  CENTRUM PELPLIN

BENIAMINEK03 STAROGARD GD. 2- 4 MKS GRYF T.

MKS GRYF T. 6 – 2 BŁĘKITNI STARE POLE

MKS GRYF T. 2- 1 WIERZYCA PELPLIN

SOBIESKI GNIEW 3 – 6 MKS GRYF T.

MKS GRYF T. 5- 0 POMEZANIA MALBORK

ORLIKI STARY DZIERZGOŃ 1 – 2 MKS GRYF T.

MKS GRYF T .6- 1 AP MALBORK

W meczach ligowych grali: Bednarz Dominik, Belczewski Mateusz, Chlebowski Kamil, Czapowski Kamil, Demski Jakub , Fabich Oskar , Gąsiorowski Kacper, Jurczyk Adam, Kołodziejczyk Michał, Kotowski Kamil, Krzemiński Jan , Kusowski Szymon, Liżewski Grzegorz, Maćkowiak Miłosz, Naczk Wiktor, Pionk Adrian, Raduński Szymon,Stobiński Sebastian, Szkuat-Żytkowiak Filip, Wasilewski Bartosz, Wrzosek Jan.

fota-2

Dziękuje bardzo zawodnikom za pracę, wysiłek i ogromne zaangażowanie włożone na treningach oraz meczach ligowych.