Festyn Klubowy- zmiana daty

W dniu 10.06.2017 (sobota) od godz.15.30 na boisku przy ul. Elżbiety zostanie zorganizowany tradycyjny  festyn klubowy dla wszystkich naszych zawodników i ich rodzin.

Program Festynu,

1. Turniej piłki nożnej rodziców (zespoły rocznikowe) o puchar prezesa MKS Gryf Tczew.
  2. Gry, zabawy i konkursy rekreacyjne dla dzieci oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych.
  3. Podczas festynu czynny będzie bar IVANKA oferująca posiłki i napoje.
  4. Sprzedaż kawy i ciast przygotowanych przez rodziców(dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na zakup muru treningowego, http://yakimasport.pl/mur-pikarski-elite-180cm-p-341.html)

Wszystkich członków i sympatyków klubu bardzo serdecznie zapraszamy.

Wyniki ligowe 29/30.04

rocznik 2000/01

MKS Gryf Tczew- Pogoń Smętowo 12-0

rocznik 2003

MKS Gryf Tczew- LISOVIA LISEWO 14-0

rocznik 2004
MKS Gryf Tczew-Pomezania Malbork 2-2
W sobotę 29 kwietnia udaliśmy się na mecz wyjazdowy do Malborka. Nasze mecze z Pomezania są zawsze zacięte i emocjonujące, i tak było ponownie. Przez pierwsze piętnaście minut  oba zespoły grały rozważnie w ataku i uważnie w obronie, jednak to my zdobywaliśmy powoli przewagę. Michał Kwiatkowski rządził w defensywie a Morgan , Kacper i Nikodem coraz bardziej zagrażali bramce gospodarzy. Po dynamicznym rajdzie prawą stroną  Kaper Sztuka przedarł się w pole karne i świetnym dośrodkowaniem obsłużył Nikodema, który dokładnie przymierzył i zdobył głową pierwszego gola. Mecz wydawało się że jest pod naszą kontrolą, aż do momentu gdy  zawodnik gospodarzy oddał strzał na naszą bramkę, Marcel sparował piłkę do boku i niestety zabrakło zdecydowania naszego obrońcy i bramkarza, co wykorzystał  napastnik gospodarzy zdobywając wyrównanie. Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza,  oba zespoły grały ambitnie, organizowały składne akcje z lekką naszą przewagą, czego efektem była zdobyta druga bramka przez Morgana Grądziela pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Prowadziliśmy 2:1 i wydawało się że mecz zakończy się takim wynikiem, lecz w ostatniej akcji meczu zabrakło koncentracji i gospodarze po kontrataku strzelili wyrównującą bramkę. Po wznowieniu gry sędzia zakończył mecz. Zawody mogły się podobać, oba zespoły przeprowadziły kilka fajnych akcji, wykazały się dużą ambicją i chęcią gry. Nam pozostaje lekki niedosyt, ale remis na boisku najgroźniejszego rywala w lidze przybliża nas do awansu.
rocznik 2005 grupa B
MKS Gryf Tczew -KP Starogard 1-1
rocznik 2005 grupa A
BOROWIAK CZERSK-GRYF III TCZEW MKS 1-4