Kolejka ligowa 20/21.05

rocznik 2000/01

Olimpia Sztum-MKS Gryf Tczew-

rocznik 2002

 Pomezania Malbork -MKS Gryf Tczew 4-2

rocznik 2004

Grom Nowy Staw  –MKS Gryf Tczew 0-9

Rocznik 2004

Grom Nowy Staw – MKS Gryf Tczew  0 : 9

W sobotę 20.05.17  pojechaliśmy do Nowego Stawu na kolejny ligowy mecz. Gospodarze mogą się pochwalić świetnym ośrodkiem piłkarskim z główną płytą ze zraszaczami  na czele. Pogoda wszystkim dopisała, bezchmurne niebo, lekki wiatr i palące  słońce ( momentami aż za mocno ). Mecz odbył się bez większych niespodzianek, zespół Groma ograniczał się do obrony i nielicznych kontrataków, my natomiast w pełni kontrolowaliśmy spotkanie. Ćwiczyliśmy różne formy atakowania czego efektem było zdobycie 9 bramek przy zerowej stracie. Na listę strzelców wpisali się :

Morgan Gradziel – 3

Nikodem Cyrzon – 2

Jakub Barłożewski – 2

Kacper Sztuka – 1

Michał Kwiatkowski – 1

rocznik 2005 grupa A

MKS Gryf Tczew – Radunia Stężyca 9-0

 

rocznik 2006

MKS Gryf Tczew – AP Malbork 7-1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.