Rocznik 2004 zapewnił sobie pierwsze miejsce w lidze i awans do Ligi Wojewódzkiej

 

 

 

Ostatni mecz na własnym boisku w sezonie 2016/17 rozegraliśmy z zespołem Spójni Sadlinki. Od pierwszych minut zdobyliśmy przewagę, nie dlatego że przeciwnik był słaby lecz to my rozegraliśmy świetne zawody. Pewnie utrzymywaliśmy się przy piłce, raz po raz przeprowadzaliśmy składne i dynamiczne akcje lewą i prawą stroną boiska. Kacper sztuka dzielił i rządził w środku pola. Na skrzydłach dominowali Dawid z Morganem a blok defensywny pod dowództwem Filipa Kolasińskiego był nie do sforsowania. Efektem naszej bardzo dobrej gry były strzelone 4 bramki, dwie zdobył Nikodem Cyrzon a po jednej bramce zdobyli dwaj Kacprowie Kreft i Sztuka. Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej akcji Morgan – Niki i ten drugi po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Nadal rozgrywaliśmy dobry mecz grając pewnie  w obronie i mądrze w ataku. Wypadkową naszej postawy było  kolejne trafienie Nikodema i bramka Kuby Barłożewskiego, oraz wiele sytuacji podbramkowych. W końcówce meczu nastąpiła chwila nieuwagi i rozprężenia bloku defensywnego i goście po kontrze strzelili honorowego gola, Mecz zakończył się wynikiem 7:1 i na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w naszej lidze i awans do rozgrywek ligi wojewódzkiej  C 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.