Awans kadry rocznik 2003 na turniej finałowy rozgrywek o Puchar im. Włodzimierza Smolarka

W  spotkaniu, którego stawką był awans do turnieju finałowego rozgrywek o Puchar im. Włodzimierza Smolarka, podopieczni trenera Szymona Hartmana (KW 2003) zremisowali ze swoimi rywalami 2:2 (1:1). Był to „zwycięski remis” – nasi reprezentanci już rozpoczęli przygotowania do meczów finałowych, które rozegrane zostaną w dniach 25.06-1.07.2017r. w Suwałkach. Powodzenia!

Kadra Pomorskiego ZPN (rocznik 2003)

Pomorski ZPN – Zachodniopomorski  ZPN  2:2 (1:1)

Bramka:

3’ Kacper Kleisa  (Lechia Gdańsk SA), 51′ Nikodem Bucior (Lechia Gdańsk SA).

Skład zespołu:

Miłaszewski Wojciech (SI Arka Gdynia), Zagraba Maciej (Lechia Gdańsk SA), Kowalski Grzegorz                 (Polonia Gdańsk), Tandecki Adam (SI Arka Gdynia), Bucior Nikodem (Lechia Gdańsk SA), Loch Stanisław (Lechia Gdańsk SA),  Karbowiak Borys (SI Arka Gdynia ), Duraj Mariusz  (Lechia Gdańsk SA), Formella Michał (SI Arka Gdynia), Cieślicki Jakub (Lechia Gdańsk SA), Kleisa Kacper (Lechia Gdańsk SA), Łobaczewski Filip (SI Arka Gdynia), Król Dawid (UKS Jedynka Reda), Skrzypczak Mateusz (SI Arka Gdynia), Lipiak Mateusz (MKS Gryf Tczew), Pacuła Tymoteusz (Lechia Gdańsk SA), Trela Mateusz (MKS Debrzno), Raburski Czesław (Pomezania Malbork).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.