Obóz sportowy w Czarnym Dunajcu

W terminie 6 – 13.08.2017 trzy zespoły rocznik 2002, 2004 i 2005 przebywały w Czarnym Dunajcu na obozie sportowym. Przez cały okres trwania obozu dopisywała nam słoneczna pogoda ( 35 stopni C ), która momentami stawała się męcząca.

Chłopcy  trenowali trzy razy dziennie na miejscowym stadionie oraz terenach plenerowych. Każdy zespół rozegrał po trzy mecze kontrolne z takimi zespołami jak : Ruch Chorzów, SMS Łódź, SP Wisła Kraków- Czarny Dunajec,  Wiatr Ludźmierz.

Oprócz pracy treningowej był czas na rekreację i turystykę krajoznawczą.  Zdobyliśmy szczyt Trzy Korony i Gubałówkę , zwiedziliśmy Zamek w Niedzicy, spacerowaliśmy po Zakopanem. W Przerwach między zajęciami korzystaliśmy z basenu ze zjeżdżalnią.

Mamy nadzieję ,że tydzień pracy w Czarnym Dunajcu będzie procentował w nadchodzących rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.