Kadra rocznik 2006

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników do Kadry Selekcyjnej Województwa Pomorskiego rocznik 2006 na konsultację w Luzinie:

13 Stanisław Dubień MKS Gryf Tczew

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualną legitymację szkolną, ważną kartę badań sportowych oraz sprzęt do gry: buty turfy, lanki, ochraniacze, getry, spodenki, koszulka, dres, ortalion, termo, klapki, kosmetyczka i ręcznik, Zbiórka w dniu 7.11.2017 o godz. 13:30 w Luzinie, ul. Mickiewicza 22. Proszę o potwierdzenie obecności do 5 listopada (po meczu ligowym) u kierownika Wojtka poprzez wiadomość SMS z imieniem i nazwiskiem zawodnika. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2006. Ze sportowym pozdrowieniem Leszczyński Marek Trener Piątek Karol Kierownik Wojciech Krasucki 605 051 278

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.