Podsumowanie rocznik 2010

Zespół MKS Gryf Tczew rocznik 2010 w rundzie jesiennej zadebiutował  w rozgrywkach turniejowych prowadzonych przez PZPN. Chłopcy uczestniczyli w trzech turniejach organizowanych kolejno przez Pogoń, Orły i MKS Gryf Tczew. W rozgrywkach  tych  udział wzięły  po jednym zespole Orłów i Pogoni oraz trzy zespoły naszego klubu. Z turnieju na turniej chłopcy spisywali się coraz lepiej. Nieprzypadkowym jest udział w rozgrywkach trzech naszych zespołów, ponieważ najważniejszym jest  to , aby wszystkie dzieci uczęszczające na treningi brały udział w rozgrywkach sportowych.

Rundę jesienną zakończyliśmy festynem rodzinnym. W hali sportowej ZSHiK chłopcy  ze swoimi rodzicami wzięli udział w zajęciach piłkarskich, których efektem była wspólna  zabawa , duża radości oraz wzajemna integracja.  Wiele pozytywnych  emocji wywołały mecze dzieci kontra dorośli a wisienką na torcie był mecz rodziców. Następnie udaliśmy się do jednej z tczewskich restauracji na pizzę i wspaniały tort. W okresie zimowym planujemy udział w kilku turniejach piłkarskich.

Skład : Bielaszewski Tobiasz, Bieliński Adam, Chroboczek Maksymilian, Czałpiński Bartosz, Czirson Seweryn, Fabich Bartosz, Gardziński Hubert, Guzinski Łukasz, Holdys  Igor, Holdys Bartosz, Janiszewski Marcel, Kamrowski Dorian, Kozłowski Hubert, Kuchta   Jakub, Okpisz   Jakub, Panieczko Aleksander, Paszek Jan, Purzycki Oliwier, Serafin Michał, Stokłosa Jan, Synkowski Bartosz, Szczodrowski Sebastian, Szyryn Mikoołaj, Trentkiewicz Krystian, Ubowski Julian, Waleryś Kamil, Wicher Dawid. Trener Fabich Wojciech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.