PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2017 -rocznik 2005 gr.B

Zawodnicy MKS Gryf Tczew rocznika 2005, wystartowali w lidze  Malbork D1 Młodzik, która zakończyła swoją pierwszą połowę.

W MKS wystąpili następujący zawodnicy:  Ksawery Witakowski, Filip Garboś, Kacper Bober, Filip Geliński, Cezary Partyka, Michał Zieliński, Mateusz Klęczyński, Daniel Tomczyk, Paweł Brudon, Szymon Wołoszyk, Bartosz Burdziński, Michał Burdon, Filip Kamysz, Mikołaj Ostrowski, Paweł Dietrich, Sylwester Kolasiński, Gracjan Zakrzewski.

Młodzieżowcy zakończyli rundę na piątym miejscu, zdobywając 16 punktów. Strzelili razem 29 bramek, tracąc przy tym 17.

Zawodnicy zrobili ogromny postęp pod względem umiejętności jak i sportowej postawy. Przeszliśmy całą rundę w przyjaznej atmosferze, gdzie nigdy nie brakowało uśmiechu, w słabych momentach chłopacy potrafili wspierać siebie nawzajem, pokazując dojrzałość i wole walki. Myślimy już tylko o nadchodzącej rundzie wiosennej, która na pewno przyniesie wiele sukcesów.

Jakub Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.