Podsumowanie sezonu rocznika 2006

PODSUMOWANIE  ROKU 2017

MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2006

Drużyna w roku 2017 rozpoczęła od treningów na halach i boiskach w Tczewie. Po 2 tygodniach zawodnicy udali się na obóz zimowy do Człuchowa , gdzie mieli bardzo dobre warunki  treningowe. Po powrocie z obozu drużyna uczestniczyła w turniejach halowych i rozegrała dużo gier kontrolnych przed rundą wiosenną. W sezonie uczestniczyliśmy jednocześnie w turniejach związkowych jak i w lidze grając w roczniku starszym. Były to bardzo dobre mecze w naszym wykonaniu. Sezon zakończyliśmy spotkaniem integracyjnym i udaliśmy się na przerwę wakacyjną. Po powrocie zaczęliśmy od treningów na miejskich obiektach, po czym na początku sierpnia wyjechaliśmy na kolejny obóz  tym razem do Iławy. Kolejne miejsce gdzie drużyna miała świetne warunki do treningów i wspólnej integracji. Na obozie odbyliśmy bardzo dużo jednostek treningowych i rozegraliśmy kilka sparingów. Po zakończonym obozie kontynuowaliśmy treningi i mecze kontrolne przed sezonem 2017/2018. Mecze ligowe w wykonaniu naszej drużyny były bardzo udane. Po dobrej grze z kompletem zwycięstw zakończyliśmy rundę jesienną. Drużyna cały czas się rozwija i podąża w dobrym kierunku. Frekwencja oraz stopień zaangażowania na treningach były bardzo wysokie, co cieszyło najbardziej. Przed nami dużo pracy, cierpliwości i pokory, a sukcesy przyjdą same. Dziękujemy całej drużynie, rodzicom, opiekunom, sponsorom i wszystkim sympatykom naszej drużyny za wsparcie.

Sztab szkoleniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.