PODSUMOWANIE ROZGRYWEK ROCZNIKA 2002/2001

MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2002 /2001

w sezonie 2017

Po przygotowaniach na własnych obiektach w okresie letnim, kolejnym etapem przygotowań był obóz w Czarnym Dunajcu ,na którym chłopcy rozegrali niezwykle cenne mecze sparringowe z zawodnikami Ruchu Chorzów, nasz zespół przystąpił do rozgrywek jesiennych w grupie Malbork B1 Junior Młodszy, w rozgrywkach tych zespół wygrał 7 spotkań , 2 zremisował i zanotował 4 porażki  z bilansem bramek 51strzelonych i 28 straconych .Po rundzie jesiennej zespół zajmuje piąte miejsce.

.W rozgrywkach jesiennych zespół został wzmocniony zawodnikami z rocznika 2001 byli to Paweł Kamiński, Jakub Bartczak, Wiktor Galewski, Krystian Gapiński i Kacper Mazurowski, co znacząco podniosło  poziom sportowy zespołu ,a także pozytywnie wpłynęło na rywalizacje sportową w zespole.

W okresie zimowym zespół będzie przygotowywał się na własnych obiektach , a także wyjedzie na obóz przygotowawczy do Człuchowa .

Tabela rundy jesiennej rocznika 2001/2002 w rozgrywkach B1 JUNIOR MŁODSZY

Źródło: www.pomorski-zpn.pl

W meczach ligowych grali: Bednarz Dominik, Chlebowski Kamil, Czapowski Kamil, Demski Jakub, Jurczyk Adam, Kołodziejczyk Michał, Kotowski Kamil, Krzemiński Jan, Liżewski Grzegorz, Maćkowiak Miłosz, Naczk Wiktor, Pionk Adrian, Raduński Szymon, Stobiński Sebastian, Szkuat-Żytkowiak Filip,  Wrzosek Jan, Mazurowski Kacper, Bartczak Jakub, Kamiński Paweł, Galewski Wiktor, Gapiński Krystian, Haza Błażej

Dziękuje bardzo zawodnikom za pracę, wysiłek i ogromne zaangażowanie włożone na treningach oraz meczach ligowych. A także firmom Wiomar oraz Agencji Celnej Żytkowiak za wsparcie finansowe naszego zespołu.