Powołania dla zawodników i zawodnzczek MKS Gryf Tczew do Kadry Pomorza.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek Kadry Pomorza U-13 dziewcząt na mecz mistrzowski Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN w dniu 28.03.2018 r. w Gdyni. Zbiórka powołanych zawodniczek w dniu 27.03.2018 r. w Gdyni ul.Olimpijska 5 o godz: 10:30.

7 GRZYWIŃSKA ZUZANNA – MKS GRYF TCZEW

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na mecz towarzyski z Kadrą Kujawsko–Pomorskiego ZPN, który odbędzie się 27 marca 2018 r. o godzinie 13.00 w Gdańsku (ul. Meissnera).

3. Sławiński Oliwier – MKS Gryf Tczew

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek na konsultację. Zbiórka zawodniczek w dniu 20.03.2018 r. o godz. 08:45, GCS, ul. Olimpijska, Gdynia Redłowo.

5 Sobal Magdalena – MKS Gryf Tczew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.