Rocznik 2003 w sierpniu wyjeżdża do Witten.

Zgodnie z wieloletnią tradycją współpracy pomiędzy klubami MKS Gryf Tczew i FSV Witten, co roku organizujemy wspólny obóz sportowy naszych zawodników. W sierpniu 2018 roku do Witten na taki obóz wyjeżdża rocznik 2003. W programie zaplanowano oprócz treningów i turnieju piłkarskiego wiele innych atrakcji. Największą na pewno będzie zwiedzanie stadionu Signal Iduna Park  w Dortmundzie.

W zeszłym roku zawodnicy rocznika 2003 gościli piłkarzy z Witten . Jak to wyglądało, możecie obejrzeć sobie wchodząc na poniżej zamieszczony link.

https://www.youtube.com/watch?v=TChmEpdjnQ8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.