Powołanie Oliwiera Sławińskiego do kadry Polski U-14

Nasz wychowanek Oliwier Sławiński, obecnie grający w Zagłębiu Lubin otrzymał powołanie do Kadry polski U-14.

U-14: Powołania na mecz z Ukrainą

Selekcjoner Bartłomiej Zalewski powołał 20 zawodników do reprezentacji Polski U-14 (rocznik 2005) na towarzyski mecz z Ukrainą. Spotkanie zostanie rozegrane 6 października w Boguchwale .

Powołani zawodnicy:

Krystian Okoniewski (Hetman Zamość), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Jakub Litwiński (Pogoń Szczecin), Kajetan Wojtasiak (Pogoń Szczecin), Bartosz Krasuski (Drukarz Warszawa), Mateusz Jasiński (Escola Varsovia Warszawa), Bartosz Brzęk (Jaguar Kokoszki (Gdańsk)), Bartłomiej Juszczyk (Korona Kielce), Jan Niedzielski (Lech Poznań), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Tomasz Walczak (Legia Warszawa), Jan Bonikowski (Olimpia Grudziądz), Marcel Szymański (Radomiak Radom), Miłosz Rogula (Raków Częstochowa), Filip Luberecki (Rona Ełk), Bartosz Dubel (Warta Poznań), Wojciech Urbański (Wisła Kraków), Wiktor Galuba (Zagłębie Lubin), Oskar Kozdroń (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.