AWANS JUNIORÓW MKS GRYF TCZEW DO LIGI WOJEWÓDZKIEJ!

Drużyna prowadzona przez trenerów Grzegorza Klareckiego i Piotra Borysa w sezonie 2018/2019 uczestniczyła w dwóch ligach w grupie malborskiej i gdańskiej. Zespół złożony był z zawodników r.2002/03/04. Drużyna zaliczyła bardzo udany sezon, w bardzo dobrym stylu wywalczyła sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w województwie.             W przyszłym sezonie juniorzy będą się składać z rocznika.2003/2004, a najstarsi zawodnicy z  r.2002 będą mieli okazję ogrywać się i zasilić zespół seniorski Wisły Tczew. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, opiekunom, kibicom za cały rok piłkarski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.