Kadra 2007

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następ ujących zawodników rocznika 2007 na grę selekcyjną , która odbędzie się 13.11 . 2019 ( środa ) w Gdańsku .

16 Górski Mateusz MKS Gryf Tczew

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt treningowy odpowiedni do warunków pogodowych ( odzież termo góra i dół, ortalion, czapka, komin, rękawiczki, dres treningowy, ​spodenki, koszulka, getry , rzeczy do kąpiel i ) aktualne badania sportowe oraz obuwie piłkarskie ( na sztuczną nawierzchnię ) . Zbiór ka 13 . 11 .2019 r . ( środa ) o godz. 15:45 w Gdańsku ( AWFiS ul. Kazimierza Górskiego 1 – przy sztucznym boisku ) . Planowane zakończe nie konsultacji o godzinie 18:00 . Prosz ę o potwierdzenie w formie SMS ( 510081607 ) obe cności do 10 listopada 2019 – niedziela ( po rozegranym meczu ligowym w weekend ) . Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2007 oraz traktowana będzie jako wykroczenie powodujące wyc iągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych zgodnie z odpowiednimi regulaminami .W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.