Decyzja w sprawie COVID-19

Drodzy Rodzice, 

z uwagi na wyjątkową sytuację wszystkie prowadzone przez klub treningi i zajęcia zostały zawieszone aż do odwołania. W odpowiedzi na spływające pytania o bieżące funkcjonowanie i przyszłość klubu informujemy, że decyzją Zarządu podjęte zostały kroki niezbędne do zabezpieczenia działalność klubu i zapewnienia ciągłości zatrudnienia kadry trenerskiej. Ponadto informujemy, że składki członkowskie za marzec są obowiązkowe, lecz od kwietnia wpłaty będą dobrowolne. Zachęcamy do wpłat rodziców, którzy mają takie możliwości i pragną wspomóc nasz klub w tych trudnych czasach. Mamy nadzieję, że wznowienie treningów w normalnym trybie będzie możliwe od maja, jeśli do tego czasu sytuacja się nie unormuje, przekażemy Państwu stosowne informacje.

Zachęcamy zawodników i ich rodziny do dbania o formę i sprawność fizyczną w domach i jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo apelujemy o stosowanie się do wszelkich zaleceń.  Przeczekajmy ten niezwykle trudny czas w zdrowiu!

Zarząd i trenerzy klubu MKS Gryf Tczew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.