Turniej InvestGda Cup 2020 na Stadionie Energa Gdańsk

InvestGDA CUP 2020 to profesjonalny turniej żaków i orliczek w piłce nożnej, który odbędzie już 6 września 2020 roku na Stadionie Energa Gdańsk.


Weźmie w nim udział 12 drużyn męskich (rocznik EURO – 2012) oraz 4 drużyny żeńskie (rocznik 2010). Wszystkie zespoły należą do Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, który jest współorganizatorem wydarzenia. Drużyna może liczyć 10 osób, równocześnie na murawie może grać 4 zawodników i bramkarz. Rozgrywki będą się odbywać w systemie grupowym oraz pucharowym w fazie finałowej. Faza finałowa zostanie rozegrana przy sztucznym oświetleniu. Czas gry to 15 minut. Turniej jest objęty patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska, a jego partnerem strategicznym jest InvestGDA.

Harmonogram wydarzenia:
Rozpoczęcie turnieju: 13.00
Faza pucharowa: 16.30
Półfinały: 17.50
Finały: 19.10
Wręczenie nagród: 19.45

Chłopcy
Grupa A: Szkółka Piłkarska Piki, BASE GROUP OSiczanka Osice, Lechia Gdańsk, KS Santana Wielki Klincz
Grupa B: Dragon Bojano, MKS Gryf Tczew, Gedania Gdańsk, Pomezania Malbork
Grupa C: Stolem Gniewino, Błękitni Wejherowo, GTS Pruszcz Gdański, AP KP Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.