Kadra 2008

Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Górskiego, kategoria wiekowa U-13 (D1 – rocznik 2008)

Warmińsko-Mazurski ZPN –  Podlaski ZPN 1:2
Kujawsko-Pomorski ZPN – Pomorski ZPN 2:1

Bramka: Igor Zyntek (Jaguar Gdańsk)

Kadra Pomorskiego ZPN: Jakub Zieliński, Tymoteusz Tworkowski, Igor Zyntek, Szymon Gościcki, Leon Dmochowski, Filip Szymański (Jaguar Gdańsk), Natan Sobiech, Oliwier Sak, Nikodem Chyliński, Jeremi Iwanicki, Szymon Dziedzia, Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Adam Giedrys (Arka Gdynia), Igor Hasa (Wierzyca Pelplin), Wiktor Pionk (Gryf Tczew), Hubert Hapka (Sparta Sycewice)

Arkadiusz Janor: Z przebiegu całego spotkania czujemy spory niedosyt. Chłopcy włożyli sporo zdrowia w ten mecz. Patrząc na walory czysto piłkarskie zaprezentowaliśmy się naprawdę pozytywnie. Przeciwnicy wykorzystując swoje bardzo dobre warunki fizyczne w prosty, ale skuteczny sposób kilka razy zagrozili naszej bramce strzelając w końcowym rozrachunku dwa gole. Przed nami dwa spotkania w czerwcu, w których jeszcze wszystko, w kontekście awansu, zależy od nas. Widać było w chłopcach sportową złość, co jest pozytywem. Zawsze powtarzamy, że musimy patrzeć na siebie, więc zakasujemy rękawy i wracając do klubów dalej ciężko pracujemy. 

Mecze na poziomie kadr wojewódzkich są doskonałym przetarciem dla zawodników. Dzięki takim spotkaniom mogą oni zobaczyć, co jeszcze muszą poprawić. Intensywność gry też jest zdecydowanie wyższa niż np. w lidze wojewódzkiej, co jest kolejnym atutem.

Bardzo dziękujemy trenerom klubowym za współpracę.

Tabelameczepunktybramki
1. Kujawsko-Pomorski ZPN497-4
2. Pomorski ZPN464-4
3. Warmińsko-Mazurski ZPN467-5
4. Podlaski ZPN433-8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.