Powołanie Oliwiera Sławińskiego, wychowanka MKS Gryf Tczew do Kadry Polski U-17.

U-17: Kadra na turniej o Puchar Syrenki

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Dariusz Gęsior ogłosił listę zawodników powołanych na turniej o Puchar Syrenki, który zostanie rozegrany w dniach 3-7 września.Lista powołanych zawodników:

Jakub Staniszewski (Arka Gdynia), Patryk Rychlik (FASE Szczecin), Tommaso Guercio (FC Internazionale Milano, Włochy), Bartosz Bernatowicz (Jagiellonia Białystok), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Krystian Okoniewski (Lechia Gdańsk), Miłosz Kurzydłowski (Lechia Gdańsk), Dawid Zięba (Lech Poznań), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Mikołaj Tudruj (Lech Poznań), Maciej Bochniak (Legia Warszawa), Marcel Kalemba (1.FSV Mainz 05, Niemcy), Marcel Mendes-Dudziński (SL e Benfica, Portugalia), Krystian Derkacz (Polonia Warszawa), Dawid Gruszecki (Śląsk Wrocław), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Michał Matys (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Kacper Terlecki (Zagłębie Lubin), Jakub Jędrasik (Legia Warszawa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.