Powołanie do Kadry Polski U-17 dla Oliwiera Sławińskiego.

eME U-17: Powołania na turniej eliminacyjny

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Dariusz Gęsior ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie i turniej kwalifikacji do mistrzostw Europy. „Biało-czerwoni” zagrają z Macedonią Północną (7 października, The Mardyke, godz. 15:00), Andorą (10 października, The Mardyke, godz. 15:00) oraz Irlandią (13 października, Turners Cross, godz. 14:00).Lista powołanych zawodników:

Bartosz Bernatowicz (Jagiellonia Białystok), Maciej Bochniak (Legia Warszawa), Krystian Derkacz (Polonia Warszawa), Dawid Gruszecki (Śląsk Wrocław), Tomasio Guercio (Internazionale FC, Włochy), Jakub Jędrasik (Legia Warszawa), Marcel Kalemba (1. FSV Mainz 05, Niemcy), Miłosz Kurzydłowski (Lechia Gdańsk), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Michał Matys (Zagłębie Lubin), Marcel Mendes-Dudziński (SL e Benfica, Portugalia), Jakub Murawski (Legia Warszawa), Krystian Okoniewski (Lechia Gdańsk), Patryk Rychlik (FASE Szczecin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Jakub Staniszewski (Arka Gdynia), Kacper Terlecki (Zagłębie Lubin), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Mikołaj Tudruj (Lech Poznań), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Dawid Zięba (Lech Poznań).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.