Dwaj byli zawodnicy MKS Gryf Tczew w Kadrze Polski U-18

Mateusz Kowalski i Oliwier Sławiński byli zawodnicy MKS Gryf Tczew zostali powołani do Kadry Polski U-18.

Wielkie gratulacje i życzymy udanych występów.

U-18: Powołania na turniej towarzyski we Francji

Trener reprezentacji do lat 18 Wojciech Kobeszko ogłosił listę zawodników powołanych na turniej Limoges Tournament we Francji, gdzie zmierzą się ze Szkocją (21 września, 16:00), z Estonią (23 września, 16:00) i z Francją (25 września, 15:15).Lista powołanych zawodników:

Dariusz Stalmach (AC Milan, Włochy), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Wiktor Gromek (Burnley FC, Anglia), Karol Dziedzic (Garbarnia Kraków), Dawid Tkacz (Górnik Łęczna), Mateusz Kowalski (Jagiellonia Białystok)Miłosz Kurzydłowski (Jagiellonia Białystok), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Jakub Murawski (Legia Warszawa), Maksymilian Stangret (Legia Warszawa), Antoni Mikułko (Lechia Gdańsk), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Mateusz Wójcik (Lech Poznań), Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin), Jakub Rajczykowski (Raków Częstochowa), Olaf Kozłowski (Royale Union Saint-Gilloise, Belgia), Nico Baier (SV Darmstadt 98, Niemcy), Mateusz Jasiński (VfL Wolfsburg, Niemcy), Kacper Przybyłko (Wisła Kraków), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.