Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się świąt w imieniu Zarządu i wszystkich pracowników Klubu MKS Gryf Tczew pragnę życzyć prawdziwie radosnych i przepełnionych spokojem chwil spędzonych w gronie najbliższych. W tym wyjątkowym okresie dzielmy się życzliwością i dobrem. Czekając na nowy rok, cieszmy się na myśl o kolejnych sportowych wyzwaniach.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podsumować minione 12 miesięcy. W 2022 roku udało nam się wznieść na jeszcze wyższy poziom sportowy, szczególnie cieszy nas uzyskanie zielonej certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej. To osiągnięcie odzwierciedla nasze stałe zaangażowanie na rzecz rozwoju tczewskiej piłki nożnej.

Przełom roku to także czas, który inspiruje do tworzenia planów na przyszłość. W najbliższym roku nie mamy zamiaru zwalniać tempa, wręcz przeciwnie, planujemy stały rozwój poziomu sportowego naszych podopiecznych.

Pragniemy także podziękować Wam za nieustające wsparcie i zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.