Powołanie do Kadry Polski U-19 dla naszego byłego zawodnika Mateusza Kowalskiego

U-19: Powołania na zgrupowanie konsultacyjne w Rącznej

Trener reprezentacji Polski do lat 19 Marcin Brosz ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie konsultacyjne, które w dniach 6-8 marca odbędzie się w Rącznej.Kadra:

Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Dominik Biniek (Blackburn Rovers FC, Anglia), Aleksander Bobek (ŁKS Łódź), Miłosz Brzozowski (FC Hansa Rostock, Niemcy), Dawid Bugaj (SPAL 2013, Włochy), Iwo Kaczmarski (Empoli FC, Włochy), Filip Koperski (Lechia Gdańsk), Mateusz Kowalski (Parma Calcio 1913, Włochy), Antoni Kozubal (GKS Katowice), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Jordan Majchrzak (AS Roma, Włochy), Miłosz Matysik (Jagiellonia Białystok), Noah Mrosek (SC Paderborn 07), Szczepan Mucha (Piast Gliwice), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Levis Pitan (Sheffield United FC, Anglia), Wiktor Smoliński (KKS 1925 Kalisz), Igor Strzałek (Legia Warszawa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.