Powołanie do Kadry Polski dla naszej byłem zawodniczki Magdy Sobal.

LN kobiet: Kadra na mecze z Grecją i Ukrainą

Selekcjonerka reprezentacji Polski Nina Patalon powołała kadrę na wrześniowe mecze dywizji B Ligi Narodów kobiet z Grecją (22 września, Ateny) oraz Ukrainą (26 września, Gdynia).Kadra:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Karolina Klabis (AZS UJ Kraków), Kinga Szemik (Stade de Reims, Francja).

Obrończynie: Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Katja Skupień (Górnik Łęczna), Emilia Szymczak (FC Barcelona, Hiszpania), Martyna Wiankowska (1.FC Köln, Niemcy), Oliwia Woś (FC Zürich, Szwajcaria), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź).

Pomocniczki: Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), Oliwia Domin (UKS SMS Łódź), Kinga Kozak (Glasgow City FC, Szkocja), Klaudia Lefeld (Grasshopper-Club Zurych, Szwajcaria), Tanja Pawollek (Eintracht Frankfurt, Niemcy), Natalia Wróbel (Brøndbyernes IF, Dania).

Napastniczki: Klaudia Jedlińska (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Nikol Kaletka (Czarni Sosnowiec), Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91, Francja), Natalia Padilla-Bidas (1.FC Köln, Niemcy), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Magdalena Sobal (Pogoń Tczew).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.