Życzenia Świąteczne

Wszystkim Zawodnikom, Kibicom i Przyjaciołom MKS Gryf Tczew składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku! 

Życzymy Wam, aby nadchodzące święta minęły Wam w przyjemnej, rodzinnej atmosferze, niech ten wyjątkowy czas wypełniony będzie radością, uśmiechem oraz pozytywnymi emocjami. Oby wszelkie życzenia wypowiedziane po ujrzeniu pierwszej gwiazdki miały moc spełnienia. Jednocześnie mamy nadzieję, że każdy trening i mecz w nadchodzącym Nowym Roku będzie dla Was niezapomnianym i radosnym przeżyciem — obiecujemy o to zadbać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.