Turniej rocznika 2004

W sobotę 06.02.16 zespół MKS Gryf Tczew rocznik 2004 uczestniczył w  turnieju piłkarskim Beniaminek Cup 2016.  Rywalizację grupową rozpoczęliśmy od trzech remisów.
W spotkaniach z Olimpią i Jantarem byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i do zwycięstwa zabrakło dobrej skuteczności, mecz z późniejszym zwycięzcą turnieju UKS Gol Brodnica był bardzo wyrównany i zakończył się sprawiedliwym remisem. Podobnie wyglądało spotkanie z Elaną Toruń jednak w wyniku chwili nie uwagi straciliśmy drugą bramkę i w efekcie przegraliśmy. W meczu z rówieśnikami z Rosji mieliśmy zdecydowaną przewagę i wynik 3:0 powinien być o wiele wyższy. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i o piątą lokatę spotkaliśmy się z drugim zespołem Sdyushor Kaliningrad. W tym spotkaniu także byliśmy lepsi i zanotowaliśmy skromniejsze zwycięstwo 1:0. Występ w turniej należy uznać za dobry, ponieważ w rywalizacji z rówieśnikami z innych rejonów kraju i rosjanami nawiązaliśmy równorzędną walkę. Skład : Gogola Marcel, Kreft Kacper, Paszkiewicz Jonatan, Kolasiński Filip, Grądziel Morgan, Mrozek Konrad, Biniszkiewicz Mateusz, Kwiatkowski Michał, Cyrzon Nikodem

 Mecze grupowe :

Gryf Tczew – UKS Gol Brodnica 1:1, 

Gryf Tczew – Olimpia Grudziądz 0:0

Gryf Tczew – Czarni Pruszcz Gd. 0:0

Gryf Tczew – Elana Toruń 1:2

Gryf Tczew – Sdyushor Kaliningrad I 3:0

Mecz o piąte miejsce: 

Gryf Tczew – Sdyushor Kaliningrad II 1:0

Klasyfikacja końcowa :

1. UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
2. Elana Toruń
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański
4. Gwiazda Bydgoszcz
5. Gryf Tczew
6. Sdyushor Kiliningrad II
7. Olimpia Grudziądz
8. Olimpia Elbląg
9. Czarni Pruszcz Gdański
10. GKP Wybrzeże Gdańsk
11. Sdyushor Kiliningrad I
12. Olimpia 2004 Grudziądz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.