Rocznik 2004 wygrywa w Pomorski Futbol Cup 2016

wojtek-tur

Bardzo dobry występ w turnieju piłkarskim Pomorski Futbol Cup 2016 zanotowali nasi zawodnicy w kategorii juniorów – rocznik 2004. Turniej został rozegrany w sobotę 26 listopada 2016 w hali sportowej w Przodkowie. W turnieju wzięło udział 16 drużyn. Turniej był mocno obsadzony, ponieważ wystąpiły w nim zespoły zajmujące czołowe lokaty w swoich ligach rozgrywkowych prowadzonych przez ZPN. Turniej miał specyficzną formułę gdyż zespoły rozgrywały dużą liczbę  spotkań a  ich czas  trwania był stosunkowo krótki bo 10 min. W takim układzie nie można się dziwić , że sporo meczów kończyło się rzutami karnymi. I  jak to bywa z „karnymi” czasem loteria , czasem pech. Nasz drugi zespół właśnie po zaciętej rywalizacji zremisował z Liderem II Dębogórze 0-0  a w karnych uległ 5-4. Był to najdłuższy pojedynek w całym turnieju. Zawodnicy z pierwszej ekipy uzyskali w całym turnieju najwyższy wynik w regulaminowym czasie 5 : 0 z Kolejarzem Chojnice. Następnie aż trzy razy wygrywali swoje pojedynki w rzutach karnych , co już nie można nazwać przypadkiem. Według jednomyślnej opinii obserwatorów turnieju byliśmy najlepszym zespołem „grającym piłką” . Pomimo wielu remisów ,  zwycięstwo w turnieju było zasłużone. Warto zaznaczyć że najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano  Kacpra Sztukę. W turnieju wystąpili: Dawid Szczukowski, Morgan Grądziel,  Nikodem Cyrzon, Kacper Sztuka, Janek Słomski, Michał Kwiatkowski, Filip Kolasiński, Mateusz Biniszkiewicz, Kacper Kotowski, Jakub Barłożewski, Kacper Kreft, Kewin Hohn, Konrad Mrozek, Mateusz Podlewski, Żur Oliwier, Gogola Marcel. Trener Fabich Wojciech.

1/8 finału

Jaguar Gdańsk 1-0 AP Bałtyk Gdynia I
Sparta Gdańsk 1-0 Dragon Bojano
AP Bałtyk Gdynia II 0-5 Sparta Gdańsk II
GKS Przodkowo 0-0 k. 1-3 Jaguar II Gdańsk
Lider II Dębogórze 0-0 k. 5-4 MKS Gryf Tczew II
GTS Pruszcz Gdański 4-0 Lider Dębogórze
MKS Gryf Tczew 5-0 CHKS Kolejarz Chojnice
Morena Gdańsk 0-0 k. 2-3 KS Pogoń Tczew

1/4 finału

Jaguar Gdańsk 0-0 k. 3-1 GTS Pruszcz Gdański
Sparta Gdańsk 1-0 Lider II Dębogórze
Sparta Gdańsk II 1-0 KS Pogoń Tczew
Jaguar II Gdańsk 1-1 k. 2-3 MKS Gryf Tczew

o miejsca 5-8

GTS Pruszcz Gdański 2-1 KS Pogoń Tczew
Lider II Dębogórze 0-2 Jaguar II Gdańsk
KS Pogoń Tczew 1-2 Lider II Dębogórze
GTS Pruszcz Gdański 1-1 k. 1-2 Jaguar II Gdańsk

1/2 finału

Jaguar Gdańsk 1-1 k. 3-4 Sparta Gdańsk II
Sparta Gdańsk 0-0 k. 3-4 MKS Gryf Tczew

o 3. miejsce

Jaguar Gdańsk 0-0 k. 2-1 Sparta Gdańsk

finał

Sparta Gdańsk II 1-1 k. 1-2 MKS Gryf Tczew

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.