Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu rocznika 2006 gr. A

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu rocznika 2006 gr. A

MKS Gryf Tczew rocznik 2006 gr. A, zaprezentował się w rundzie jesiennej w rozgrywkach turniejowych E1 ale również walczył w lidze D2 (rocznik 2005).

Podsumowanie występów E1:

Drużyna występująca w tych rozgrywkach turniejowych (gra na orliku 6+1) rozegrała 12 meczy. Zajęła na półmetku 2 miejsce, tracąc 2 punkty do lidera. Drużyna zdobyła 33 bramki tracąc 10. Na dorobek ten złożyło się 9 wygranych, 1 remis i 2 porażki.   Chłopcy pokazali dobre umiejętności indywidualne oraz tradycyjnie już bardzo duże zaangażowanie i wolę walki. Na początek wiosennych rozgrywek czekamy z optymizmem, a jednocześnie świadomością że sporo pracy przed nami bo jak zawsze chcemy się poprawiać i rozwijać.

Podsumowanie występów  D2:

Gra w lidze naprzeciw starszym chłopcom oraz w nowych warunkach (gra 8+1, boisko na pełnej szerokości, od 16tki to 16tki) sprawiła naszym zawodnikom problem tylko w pierwszym meczu (jedyna przegrana). W każdym kolejnym meczu chłopcy rozkręcali się nie przegrywając już ani jednego meczu. Rundę zakończyliśmy z dorobkiem 1 porażki, 1 remisu oraz 5 zwycięstw. Pozwoliło to zająć 3 miejsce ze stratą 2 punktów do lidera. Wisienką na torcie było zwycięstwo w ostatniej kolejce na drużyną lidera z Kwidzyna.  Nasza drużyna w każdym meczu była ekipą, która chciała i grała w piłkę, a to jest dużo ważniejsze od wyników. W opiniach wielu obserwatorów byliśmy najlepiej operującą piłka drużyną w lidze. I oby tak zostało również na wiosnę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.