Pewne zwycięstwo 6:2 rocznika 2004

W sobotę 08.04.17 rozpoczęliśmy rundę wiosenną meczem z Powiślem Dzierzgoń. Goście zajmują trzecią lokatę w tabeli więc spodziewaliśmy się trudnego meczu. Tak jak przypuszczaliśmy goście w pierwszych minutach ruszyli do mocnej ofensywy, jednak nasz blok obronny spisywał się pewnie i po chwili to my byliśmy stroną przeważającą. Po składnej akcji pierwszą bramkę zdobył Janek Słomski. Następna wizyta w polu karnym Powiślan kończy się faulem i rzutem karnym dla naszego zespołu. Pewnym wykonawcom był Nikodem Cyrzon i jest dwa do zera. Królem kolejnych akcji jest Kuba Barłożewski, który w swoim debiucie ligowym zdobył dwie bramki. Po przerwie nadal jesteśmy stroną dominującą a skutecznością popisali się  Morgan Grądziel  i Nikodem. Wysokie prowadzenie uśpiło naszą czujność co wykorzystali przyjezdni i w końcowych minutach zdobyli dwie bramki. Pewne zwycięstwo 6:2 po niezłej grze z trzecią drużyną w tabeli, przybliża nas do awansu do ligii wojewódzkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.