DOBRE WYNIKI W ŚWIĄTECZNEJ KOLEJCE

rocznik 2002

GRYF TCZEW MKS- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 4-0

rocznik 2003
OLIMPIA SZTUM- MKS GRYF TCZEW 0-10
ROCZNIK 2004
POGOŃ PRABUTY- MKS GRYF TCZEW  1-3

Mecz w Prabutach z miejscową Pogonią odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych            ( deszcz, silny wiatr, zimno ), które miały wpływ na postawę obu drużyn. Początek meczu był wyrównany z naszą przewagą w posiadaniu piłki, lecz bez klarownych sytuacji pod bramkami. W 15 minucie gry niezdecydowanie naszych obrońców , którzy patrzyli się na siebie licząc że kolega wyprowadzi lub wybije piłkę, wykorzystał napastnik gospodarzy   i zdobył bramkę na 1:0. Utrata bramki pobudziła naszych chłopców i po kilku składnych akcjach na listę strzelców wpisali się kolejno Kacper Sztuka i Niki Cyrzon. Po przerwie nadal posiadaliśmy inicjatywę, prowadziliśmy grę i raz po raz zagrażaliśmy bramce gospodarzy. Wynik meczu na 3:1 świetnym rajdem ustalił Morgan Grądziel. Morgi strzelił także kolejną bramkę, lecz sędzia jej nie uznał ku zdziwieniu zarówno naszego obozu jak i gospodarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.