MKS GRYF TCZEW rocznik 2006  grupa B -podsumowanie roku

 

MKS GRYF TCZEW rocznik 2006  grupa B prowadzona przez trenera Krzysztofa Sibigę nasza drużyna wiosną 2017r grała w rozgrywkach turniejowych w ramach Pomorskiego-ZPN, którego głównym celem było umożliwienie dzieciom kontaktu z przeciwnikiem i zdobywanie doświadczenia związanego z grą. Po zakończeniu tych rozgrywek chłopcy zaczęli przygotowywać się do nowego sezonu 2017/18.

 

Na początku sierpnia brali udział w obozie sportowym w Nowej Wsi Przywidzkiej gdzie podwyższali tam swoje umiejętności piłkarskie w trakcie zajęć sportowych.

Od września nasza drużyna uczestniczy w rozgrywkach ligowych juniorów, Młodzik D2 grupa Malborska  w których to na półmetku rozgrywek zajmują 5 miejscu. Zespół w 9 spotkaniach zdobył 14 punkty przy 33 bramkach zdobytych a 27 straconych. Odniósł 4 zwycięstwa  dwa remisy oraz 2 porażki.

Podsumowując rok 2017 był to okres bardzo ciężkiej pracy naszego zespołu, jednak zawodnicy chętnie pracowali na odbywających się trzy razy w tygodniu treningach. W całym okresie szkolenia zawodnicy systematycznie podnosili  swoje umiejętności piłkarskie oraz ogólny poziom sprawności fizycznej.  Głównym cele prowadzonych zajęć jest podnoszenie umiejętności techniczno-taktycznych zawodników, które w przyszłości będą procentować. Miejmy nadzieję iż zapał naszych młodych adeptów piłki nożnej nie zmniejszy się, a nawet zwiększy, zachęcając przy tym innych kolegów ze swoich roczników do uczestniczenia w zajęciach piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.