Reprezentacja Polski Kobiet U-15

Zarząd klubu MKS Gryf Tczew z wielką radością informuje o powołaniu naszej zawodniczki Magdaleny Sobal na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski Kobiet U-15. 

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 08.02 do 11.02.2018 w Grodzisku Wielkopolskim. Magdzie życzymy powodzenia na zgrupowaniu.  Bardzo mocno chcielibyśmy podziękować trenerowi Ireneuszowi Cymanowskiemu za wyśmienite przygotowanie zawodniczki.

Powołanie do Kadry Polski jest  wielkim wyróżnieniem zarówno dla zawodniczki jak i dla całego  klubu z którego ona pochodzi. Korzystając z okazji chcielibyśmy także pogratulować trenerom i zarządowi klubu UKS Orły Tczew którego Magda jest wychowankiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.