II turniej Kadr Wojewódzkich U-14 dziewcząt odbył się w Cetniewie.

W dniach 21-23 października we Władysławowie-Cetniewo odbył się drugi turniej w ramach Rozgrywek Reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 im. Ireny Półtorak.

W pierwszym meczu podejmowaliśmy wicelidera rozgrywek, Warmińsko-Mazurski ZPN i wygraliśmy po dobrej grze i dwóch bramkach Zuzanny Grzywińskiej. W spotkaniu z Podlaskim ZPN stworzyliśmy sobie kilka groźnych sytuacji, z których obronną ręką wychodziła bramkarka gości. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i w końcówce spotkania straciliśmy bramkę z kontry. Nie starczyło czasu aby wyrównać i przegraliśmy 0-1. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju musieliśmy pokonać Kujawsko-Pomorski ZPN. Kilka dogodnych sytuacji nie zdołaliśmy wykorzystać, natomiast goście zaskoczyli naszą bramkarkę uderzeniem z połowy boiska pod poprzeczkę. Nasze ataki przyniosły efekt i Zuzanna Grzywińska wyrównała na 1-1. Nie udało się zdobyć bramki zwycięskiej i zajęliśmy drugie miejsce w turnieju. W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach Pomorski ZPN i Warmińsko-Mazurski ZPN mają po 11 punktów i przewodzą w tabeli.

1 kolejka
Warmińsko Mazurski ZPN – Pomorski ZPN 0-2
Kujawsko Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 2-0

2 kolejka
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 0-1
Warmińsko Mazurski ZPN – Kujawsko Pomorski ZPN 2-2

3 kolejka
Pomorski ZPN – Kujawsko Pomorski ZPN 1-1
Warmiśnko Mazurski ZPN – Podlaski ZPN 1-0

Królowa strzelczyń: Zuzanna Grzywińska (Pomorski ZPN) – 3 bramki
Najlepsza zawodniczka: Martyna Jakubowska (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Najlepsza bramkarka: Samuela Landowska(Pomorski ZPN)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.