Kadra 2006 z kompletem zwycięstw


Zakończyła się pierwsza seria gier kadr WZPN chłopców w rocznikach 2006 i 2007. Po trzech kolejkach drużyna Tomasza Borkowskiego (r. 2006) prowadzi z kompletem punktów, natomiast zespół Pawła Wypija z dorobkiem czterech punktów zajmuje trzecie miejsce w grupie. Rewanże w 2020 roku.

Bardzo dobrą rundę ma za sobą Kadra Pomorza 2006 prowadzona przez trenerów Tomasza Borkowskiego i Krzysztofa Wilka. Z kompletem zwycięstw przewodzi w swojej grupie i z optymizmem może oczekiwać meczów rewanżowych na wiosnę. Wszystkie mecze Pomorskiego ZPN zakończyły się zwycięstwami 2:1. Grę naszej drużyny charakteryzowała konsekwencja i dyscyplina taktyczna. Każdy z zawodników zasłużył na pochwały. W rundzie jesiennej widzieliśmy na boisku prawdziwy zespół.

Termin I (24-26.09.2019 r.)
Warmińsko-Mazurski ZPN – Pomorski ZPN 1:2
Bramki: Maciąg Miłosz, Mikołajewski Daniel

Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 3:0

Termin II (15-17.10.2019 r.)
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Bramki: Mikołajewski Daniel, Niepsuj Krystian

Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1:2

Termin III (29-31.10.2019 r.)
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 2:1
Bramki: Ozimek Jakub, Pawlak Igor

Pomorski ZPN: Ryszewski Mateusz (UKS Lotos Gdańsk), Mendlewski Jakub (Jantar Ustka), Elwart Antonii (SI Arka Gdynia), Dubień Stanisław ( Gryf Tczew), Bajko Marcel (Lechia Gdańsk SA), Niepsuj Krystian (UKS Lotos Gdańsk) – (55’ Kolasa Aleks – UKS Lotos ) – (80’ Łuszcz Patryk- Lechia Gdańsk SA), Misztal Frydreryk (UKS Lotos Gdańsk), Bromirski Bartłomiej (Jaguar Gdańsk), Mikołajewski Daniel (GOSRIT Luzino)- (71’ Groth Nikodem – GOSRiT Luzino), Pawalak Igor (Jaguar Gdańsk) – (70’ Maciąg Miłosz – Jaguar Gdańsk), Ozimek Jakub (Olimpijczyk Kwakowo) – (76’ Oleksiewicz Jakub – Chojniczanka Chojnice).

W „18” meczowej byli także – Orzechowaki Kacper (UKS Lotos Gdańsk), Bielawa Aleksander (Lechia Gdańsk SA).

Tomasz Borkowski: Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach Kazimierza Deyny, które po pierwszej rundzie rozgrywek daje pozycję lidera. Ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom, którzy w kolejnych spotkaniach potwierdzili aspirację kwalifikacji na finały Mistrzostw Polski. Przed nami jeszcze daleka droga do realizacji celu i z wielką pokorą podchodzimy do rundy rewanżowej. Na ta chwilę cieszy postawa zespołu, wielkie zaangażowanie wszystkich zawodników, co utwierdza mnie w przekonaniu, że udało nam się zbudować bardzo perspektywiczny zespół. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim klubom, których zawodnicy reprezentują Pomorski ZPN w rozgrywkach –

Kujawsko-Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 4:0

Tabela
1. Pomorski ZPN, 9 pkt 6-3
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 pkt 8-2
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 pkt 3-7
4. Podlaski ZPN 0 pkt 2-7

Pomorski ZPN w rundzie jesiennej reprezentowali:
1. Bajko Marcel – Lechia Gdańsk SA
2. Bielawa Aleksander – Lechia Gdańsk SA
3. Elwart Antoni – SI Arka Gdynia
4. Misztal Fryderyk – UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
5. Orzechowski Kacper – UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
6. Kolasa Aleks – UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
7. Ryszewski Mateusz – UKS Lotos Gdańsk / Jaguar Gdańsk
8. Niepsuj Krystian – UKS Lotos Gdańsk / GTS Pruszcz Gdański
9. Kotowicz Medard – UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
10. Barbugli Alex – UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
11. Dubień Stanisław – Gryf Tczew
12. Groth Nikodem – GOSRiT Luzino
13. Mikołajewski Dnaiel – GOSRiT Luzino
14. Maciąg Miłosz – Jaguar Gdańsk
15. Bromirski Bartłomiej – Jaguar Gdańsk
16. Pawlak Igor – Jaguar Gdańsk
17. Mendlewski Jakub – Jantar Ustka
18. Raczyński Kacper – Olimpijczyk Kwakowo
19. Ozimek Jakub – Olimpijczyk Kwakowo
20. Oleksiewicz Jakub – Chojniczanka Chojnice
21. Lemańczyk Filip – Chojniczanka Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.